simuliatorius
porsche karolis simuliatoriu akademija

Simuliatorių Akademija Klaipėdoje įkurta siekiant suteikti naudos ne tik lenktynininkams, bet ir kasdieniams vairuotojams

apie mus

Dar 2016 metų rudenį, du draugai kartingo trasoje, netyčia susitiko virtualioje erdvėje lenktynių simuliatoriuje ir taip atsirado supratimas, kad yra ne mažas poreikis edukuoti vairuotojus ir padėti jiems tobulėti, o simuliatorius pasirodė tam tinkamiausias būdas!

Po pusmečio, 2017 metų pavasarį, akademija atvėrė savo duris klientams. Nuo to laiko užauginome ir į automobilių sportą išleidome ne vieną sėkmingą lenktynininką.

Bet akademijos paslaugomis naudojasi ne tik lenktynininkai – vairuotojai, apsilankę pas mus, įgiję žinių ir išlavinę savo įgūdžius, džiaugiasi ne viena suvaldyta avarine situacija, tad simuliatoriaus nauda akivaizdi ir ja gali pasinaudoti kiekvienas!

Paslaugos
įkūrėjai

Kas mes tokie

Be lenktynių neįsivaizduojantys savo gyvenimo, o lenktynių aistra, patirtimi ir žiniomis dalinamės su kitais

Dažniausiai užduodami klausimai

Pasistengėme atsakyti į Jūsų dažniausiai užduodamus klausimus, tačiau jei vis dar turite papildomų klausimų, mes visada pasiruošę į juos atsakyti.

Susisiekime

Esame įsikūrę pačiame “Auroros” viešbutyje, Nemuno g. 51, pagrindinis įėjimas, salė už administracijos

Taip, išankstinė registracija būtina, nes jei nuspręsite užsukti be rezervacijos, galite nerasti laisvos vietos, arba rasti tuščią akademiją, kadangi kai neturime užimtumo, durų neatidarome.

Susisiekime

Darbo dienomis priimame užsakymus nuo  10val iki 22val, o savaitgaliais nuo 12val iki 21val. Tačiau kadangi dirbame pagal rezervacijas, stengiamės prisitaikyti prie jūsų poreikių 🙂

Taip, jei dovanų kuponą pirkote mūsų puslapyje, tiesiog susisiekite su mumis jums patogiu būdu ir susitarsime dėl kupono pratęsimo. Kupono laikas yra trumpesnis tam, kad Jūs ar Jūsų artimas būtų suinteresuotas pas mus užsukti 🙂

*Pratęsimas negalimas, jei kuponas pirktas kitur

Į šį klausimą tiksliai atsakyti negalime – pirmiausia reikėtų išbandyti simuliatorių ir paaiškėtų, kokia trukmė jums labiausiai tinka. Visiems žmonėms vairavimo laikas gali skirtis, tačiau per savo gyvavimą supratome, kad tinkamiausias laikas – viena valanda.

Į šį klausimą visada turime du atsakymus – ir taip, ir ne 🙂

Viskas priklauso nuo to, kokios realybės ieškote:

Automobilio fizika, jo elgsena važiuojant ant sukibimo ribos, vairuotojo veiksmai – visi jie identiški tam, kas vyksta važiuojant su tikru automobiliu.

Tačiau simuliatorius neperteikia erdvės, apkrovų, greičio ar baimės pojūčio, todėl pirmi kartai simuliatoriuje gali atrodyti netikri, kadangi vairuojant automobilį būtent šie jausmai įtakoja vairuotojo poelgius. Tačiau po poros treniruočių didžioji dalis šių jausmų trūkumo išsivysto, o trenerių pastabos ir patarimai padeda lengviau suprasti kas vyksta ir taip prasideda tobulėjimas už vairo 🙂

Simuliatorių galite įsivaizduoti kaip savo kasdienį automobilį – jei vaikas nepasieks pedalų, ar nematys kur važiuoti, vadinasi jis taip pat bus per mažas sėdėti už simuliatoriaus vairo.

Vaiko ūgis turėtų būti apie 1m 55cm, o geriausias amžius pradėti – 12 metų, kadangi reikia ne tik girdėti, bet ir suprasti instruktoriaus patarimus.

Tačiau mažiesiems visada turime išeitį (jei noras nugali galimybes): vairuoti ant tėvelių kelių! Tik reikia nepamiršti, kad tuomet už “saugų” vairavimą yra atsakingas suaugęs 🙂

Šiuo metu akademijoje Klaipėdoje turime 6-is simuliatorius, tad drąsiai galite suburti draugų kompaniją ir atvykti pas mus išbandyti simuliatorių ir taip išsiaiškinti, kuris iš jūsų – greičiausias ir saugiausias vairuotojas 🙂

Tačiau jeigu jūsų tikslas – įgūdžių lavinimas ir žinių įsisavinimas, geriausia atvykti vienam, paprastai treniruotei ar pamokai su instruktoriumi – tokiu būdu skirsime daugiau dėmesio detalėms. Šiam tikslui puikiai tinka mūsų rengiami mėnesio iššūkiai!

Taip, tiesiog reikia suderinti laiką akademijose, kuriose norite lenktyniauti, ir mes jums surengsime tikrą lenktynių savaitgalį!